Skip to content

Cateringové služby

Naše cateringové služby dodají vaší akci tu správnou chuť. Ať už pořádáte velký či malý firemní večírek, konferenci s kolegy z celého světa, gala večeři či zahradní party, s jídlem od nás vaše hosty jistě zaujmete.

Rádi vám také pomůžeme s výběrem vhodného prostoru a dekoracemi, koordinací programu a další produkcí. Poradíme si se všemi druhy potravinových intolerancí.

Catering Praha a okolí

Jste z Prahy a okolí a hledáte kvalitní catering? Zajistíme vám kompletní cateringové služby bez starostí a připravíme vám tak skutečně čerstvý zážitek – profesionálně připravené a servírované pokrmy, ve kterých nenajdete ani stopu po umělých dochucovadlech, rafinovaném cukru nebo náhražky potravin. V našem menu nenajdete žádné polotovary.

Zdravě pro nás znamená čerstvě a kvalitně. Suroviny vybíráme od místních dodavatelů, kteří svoje farmy obhospodařují s úctou k přírodě a poctivému zemědělství.

Dokažte svým klientům, že udržitelnost je ve vaší firemní kultuře důležitá a berete ji vážně.

Vegan catering​

Zkuste s námi vyměnit klasické obložené mísy a mastná jídla za lehkou, ale bohatou hostinu připravenou z rostlinných zdrojů a překvapit tak své hosty nápaditým občerstvením, které je rozhodně nebude nudit.

Minimum waste catering

Pokud vám záleží na naší planetě a neradi čímkoliv plýtváte, jste tady správně. Zpracováváme suroviny beze zbytků, při našich akcích používáme pouze omyvatelný inventář, poctivě třídíme odpad, nápojový balíček je připraven kompletně bez plastových lahví a dalších jednorázových obalů. Z našich akcí vzniká minimum odpadu, které vždy po akci poctivě vytřídíme.

Telefon (9:00–16:00, Po–Pá)

+420 776 363 902