Skip to content

Catering & Eventy

Naše cateringové služby dodají vaší akci tu správnou chuť. Ať už pořádáte velký či malý firemní večírek, konferenci s kolegy z celého světa, komorní zahradní party nebo soukromou rodinnou slavnost, s jídlem od nás neuděláte chybu.
Rádi vám také pomůžeme s výběrem vhodného prostoru a dekoracemi, koordinací programu a další produkcí.

Poradíme si se všemi druhy potravinových intolerancí.

Catering Praha a okolí

Jste z Prahy a okolí a hledáte kvalitní catering? Zajistíme vám kompletní cateringové služby bez starostí a připravíme vám tak skutečně čerstvý zážitek – profesionálně připravené a servírované pokrmy, ve kterých nenajdete ani stopu po umělých dochucovadlech, rafinovaném cukru nebo náhražky potravin. V žádném případě nepřipravujeme naše jídla z polotovarů.

Zdravě pro nás znamená čerstvě a kvalitně. Suroviny vybíráme od místních dodavatelů, kteří svoje farmy obhospodařují s úctou k přírodě a poctivému zemědělství.
Dokažte svým klientům, že udržitelnost je ve vaší firemní kultuře důležitá a berete ji vážně.

Vegan catering

Zkuste s námi vyměnit klasické obložené mísy a mastná jídla za lehkou, ale bohatou hostinu připravenou z rostlinných zdrojů a překvapit tak své hosty nápaditým občerstvením, které je rozhodně nebude nudit.

Zero waste catering

Pokud vám záleží na naší planetě a neradi čímkoliv plýtváte, jste tady správně. Zpracováváme suroviny beze zbytků a používáme omyvatelný inventář nebo 100% recyklovatelné obaly.